Real British carp fishing with Tom Dove

Kaprař Korda a moderátor pořadu Monster Carp Tom Dove se vrací ve zcela novém modelu Thinking Tackle OD. Připravte se na úžasné anglické kapry ulovené v The Great British Syndicate.

Pátou sezónu zahajujeme návratem Toma Dovea na vaše obrazovky. Je to už dlouho, co se Dovey naposledy objevil v pořadu Thinking Tackle, a s novým Syndicate lístkem na jezeře Carthagena jsme si řekli, že je ideální čas zachytit, jak přistupuje k typické britské Syndicate vodě od konce léta do podzimu!

Carthagena je typická anglická jáma, jedno z nejstarších jezer v srdci údolí Lea Valley, které obsahuje hlavu neuvěřitelných kaprů; starých jako kopce a zejména jeden Common váží přes 50 liber!

Na třech výpravách vám Tom ukáže, jak přesně se k takové vodě přibližuje, jak kapry hledá a jak je následně chytá. Podrobně popisuje své myšlenkové pochody, které stojí za každým rozhodnutím. Dozvíte se, proč se rozhodl přejít z používání rotačky na chod rig, a pochopíte, jaký důraz klade na nástrahu při celém svém lovu.

Epizoda, která dokazuje, že pokud správně zvolíte místo, návazce a nástrahy, můžete dosáhnout konzistence (i na těch nejnáročnějších vodách)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

You might like

© 2023 - WordPress Theme by WPEnjoy